INWOOD SHUTTERS

 

Inwood Shutters pragnie przedstawić Państwu wyjątkowy mebel okienny –  okiennice wewnętrzne Shutters.               

Jest to stylowy, oryginalny i bardzo funkcjonalny rodzaj okiennic wewnętrznych, które są doskonałą alternatywą dla zasłon czy żaluzji. Shuttersami można "ubrać" każde okno, uprzyjemnią pobyt w salonie, sypialni, łazience czy kuchni. Zarówno w pomieszczeniu o nowoczesnym wystroju, jak i klasycznym. Wykreują niesamowity efekt i podkreślą nastrój. Jedną z głównych zalet wewnętrznych okiennic jest regulacja natężenia światła w pomieszczeniu, a także ciepła oraz chłodu zależnie od warunków pogodowych na zewnątrz. Wszystko sprowadza się do osobistych preferencji.


Shutters składa się z jednego lub większej ilości paneli. Panel to nic innego jak drewniana rama w której zamocowane są lamele o wymiarach 6,3cm lub 8,9cm. Mogą być one zamykane i otwierane za pomocą listwy regulacyjnej, umiejscowionej klasycznie na środku lub w dowolnym innym miejscu. Mogą być też regulowane bezpośrenio lamelami, jest to tzw. "hidden system" czyli ukryty system,a mechanizm regulujący jest ukryty w słupku bocznym. Możecie Państwo sami zdecydować z ilu i jakich paneli będzie się składał Wasz shutters.

Inwood Shutters pokryte są aż sześcioma warstwami specjalnej farby poliuretanowej. Dzięki temu powierzchnia jest gładka i łatwa do utrzymania w czystości. Nasze okiennice dzięki specjalnym powłokom lakierniczym są odporne na wilgoć, można je więc montować w łazienkach.  Są odporne na odbarwienia i promienie UV. Wybór koloru należy do Państwa, oferujemy wszystkie kolory z palety RAL i NSC. Kształt i forma także zależą od klienta. Projekty wykonujemy  przy pomocy profesjonalnego oprogramowanie komputerowego CAD. Rezultatem jest dokładność i precyzja. Do produkcji naszych Shuttersów używamy drewna egzotycznego z gatunku Durian, jest ono stosunkowo lekkie, posiada dużą wytrzymałość i piękne walory dekoracyjne. Gatunek doskonały pod względem parametrów i walorów użytkowych. 

 

Shuttersy nie są często spotykanym meblem, gdyż większość z nas dekoruje swoje okna roletami lub zasłonami. Ale jeśli naprawdę chcesz zaimponować gościom i sąsiadom, nasze okiennice to strzał w dziesiątkę!!!
 

Shuttersy są lepsze od swoich bardziej tradycyjnych kuzynów. Technika regulacji natężenia światła, pozwala wyciemnić pomieszczenie zapewniając pełną prywatność lub je otworzyć wpuszczając światło i powietrze. Shuttersy, które u nas kupisz, są szyte na miarę. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, więc masz gwarancję, że kupujesz produkt wysokiej jakości, który będzie zdobił Twój dom przez wiele lat. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Polsce, więc mamy stałą kontrolę nad procesem produkcji. Nie jesteśmy firmą wirtualną, która zamawia towar w Chinach i pośredniczy w sprzedaży. U nas masz 100% gwarancji i pewności, że produkt, który trafi na Twoje okno będzie idealnie dopasowany i pięknie wykonany, a w razie jakichkolwiek problemów, zabrany do naszej fabryki i natychmiast poprawiony.
Nasza oferta zawiera doradztwo, profesjonalny projekt, wykonanie i montaż.

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby dać naszym klientom 100% satysfakcji i aby zaoferować produkt w najbardziej konkurencyjnej cenie.