Kim jesteśmy

 

Drewno jest naszą pasją...

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała z pasji i radości tworzenia, miłości do detalu i tego co piękne oraz z zamiłowania do oryginalnych i niepowtarzalnych przedmiotów. Wyrosła na bazie dziecięcych marzeń o upiększaniu świata, wrodzonego talentu, konsekwencji w jego rozwijaniu i uporze w przenoszeniu go do rzeczywistości w życiu dorosłym.

Nasze realizacje są oryginalne i niepowtarzalne, dostosowane do wizji i marzeń naszych klientów. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie i traktujemy go jako ten jeden jedyny. Shuttersy to nasza pasja od ponad 10 lat. Jest to produkt, który jest naszym dzieckiem, wciąż go doskonalimy i wzbogacamy ofertę, byście mieli Państwo szroki wachlarz wyboru.

Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu możemy być bliżej naszych Klientów oraz naszych Pracowników. W czasach dominacji dużych koncernów, dbamy o to, by panowała u nas atmosfera firmy rodzinnej, zarówno w relacjach z pracownikami, jak i dystrybutorami. Naszym atutem są długotrwałe, stabilne relacje z Klientami, wieloletnie doświadczenie w branży i chęć zbudowania rzetelnej marki.