ARCHITEKCI

 

Zapraszamy do współpracy projektantów i architektów.

Ofertę kierujemy do osób realizujących projekty: wnętrz mieszkań, domów i rezydencji, obiektów biurowych i handlowych, hoteli, banków, obiektów spa i wellness, obiektów użyteczności publicznej itp.  W ofercie posiadamy bogaty wybór Shuttersów wykonywanych na wymiar. Współpraca z Inwood Shutters umożliwia tworzenie wyjątkowych, często bardzo śmiałych projektów, których nikt inny nie miał odwagi się podjąć. Ciekawa myśl architektoniczna łącząca znajomość trendów i najefektywniejszych połączeń materiałów, przekładana na aranżacje wnętrz i powierzchni komercyjnych – to coś, co bardzo cenimy. Chętnie dajemy wsparcie każdemu projektantowi i dekoratorowi wnętrz, który rozumie i akceptuje potrzebę tworzenia maksymalnie dopracowanych, pięknych i funkcjonalnych projektów.

 

Podejmując współpracę z Inwood Shutters zyskujesz przewagę

1. Podnosisz swoją renomę na rynku, oferując swoim Klientom to, czego nie zdobędą w żadnym ze sklepów.

2. Dopasowując wnętrza do unikalnych potrzeb Twoich Klientów masz szansę oderwać się od monotonnych projektów i w pełni zaprezentować swój twórczy potencjał.

3. Wybierając Inwood Shutters decydujesz się na sprawdzonego Partnera Biznesowego, którego wieloletnia obecność na rynku wynika z bezkompromisowości w walce
     o jakość  i  rzetelność.

4. Inwood Shutters zapewnia kompleksową ofertę, profesjonalne doradztwo techniczne oraz montaż.
    Godząc się na zapewnienie równie wysokiego poziomu usług co Inwood Shutters otrzymujesz gwarancję konkretnych korzyści płynących z owocnej współpracy.

 

Dzięki naszym specjalistom oraz najnowocześniejszym metodom produkcji w Inwood Shutters zrealizujesz nawet najbardziej awangardowe pomysły!!!

Wykonujemy na zamówienie okiennice wewnętrzne Shutters. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektu oraz montażu.
Daje to Państwu ogromne możliwości w realizacji swoich pomysłów.

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu