Przewiń
O NAS

Producent Shuttersów - o firmie Inwood

Shuttersy i nasza historia

Inwood to działalność rodzina istniejąca na rynku już od ponad 10 lat! Jesteśmy polskim producentem okiennic wewnętrznych Shutters. Nasze początki to mała piwnica, wielkie zaangażowanie i głowy pełne pomysłów. Ciężka praca oraz nieustanna walka o podnoszenie kwalifikacji umożliwiły nam stworzenie firmy, z której jesteśmy dumni! Naszą największą siłą napędową jest wspaniała załoga. To osoby, które uparcie dążą do celu i od lat kierują się tymi samymi wartościami. Wierzymy, że nasze starania mają sens. Wierzymy, że docenią Państwo naszą pracę. Chcemy stać się miejscem, któremu ufają Klienci. Jesteśmy polskim producentem okiennic Shutters, na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań!

NAJWAŻNIEJSZE! – o czym każdy powinien wiedzieć – jest to, że… jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy! Dołożymy wszelkich starań, by dostarczyć do Państwa domów drewniane okiennice, które zachwycą swoją estetyką oraz niezawodnie posłużą przez wiele, wiele lat.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą okiennic shutters. W razie ewentualnych pytań - służymy pomocą! Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą niezbędnych odpowiedzi oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Nasza gwarancja

Dbamy o obsługę i jakość produktu na każdym poziomie. Od pierwszej rozmowy z naszym przedstawicielem, który odwiedzi Twój dom, nasza obsługa zostanie dostosowana i zaprojektowana tak, aby Twoje oczekiwania były nie tylko spełnione, ale i przekraczane na każdym kroku.

inwood
inwood

Szczycimy się produkcją na najwyższym poziomie, dostarczaną przez naszych pracowników, którzy  oferują  rzetelne, szczere  i  świadome porady. To właśnie ten poziom usług zapewnił nam wielu klientów wśród wiodących architektów i sprzedawców detalicznych w całym kraju. Nasz rynek jest zaśmiecony dziesiątkami firm stosujących techniki sprzedaży bezpośredniej, oferujących   fałszywe   oferty   sprzedaży,   większość  tych  produktów   to  import   z  Chin czy  innych  krajów,  gdzie  niestety  jakość  i  obsługa  pozostawia  wiele  do  życzenia,  nie wspominając już o gwarancji.

Z Inwood Shutters będziesz miał odwrotną sytuację.

Jesteśmy pewni, że pokochasz Shuttersy Inwood tak samo jak my, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz lub nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, chcielibyśmy usłyszeć od ciebie, abyśmy mogli to zmienić.


 

 
Potrzebujesz pomocy?
Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami,
a wyślemy bezpłatny pakiet informacyjny
Możemy też umówić się na spotkanie.
Zadzwoń pod nr 606 387 276
lub napisz info@inwood.pl